Przejdź do treści

O nas

W czym możemy pomóc?

Fizjo In Plus to indywidualna terapia, która charakteryzuje się całościowym podejściem do potrzeb i dolegliwości pacjenta.

Fizjo In Plus to fizjoterapia kobieca, pomoc i wsparcie dla pacjentek w ciąży, w połogu oraz dla Pań z problemami  uroginekologicznymi (m.in. bolesne współżycie, nietrzymanie moczu, obniżenie narządów).

Fizjo In Plus to pomoc w przypadku bólów kręgosłupa i stawów obwodowych, w
stanach pourazowych i pooperacyjnych.

Fizjo-in-plus-1jpg
Fizjo In Plus to przestrzeń dla zdrowej aktywności fizycznej i fizjoterapii. Znajdziesz tu pomoc przy różnych dolegliwościach i bólu. Wspieramy w powrocie do sprawności i zdrowia.

W czym możemy pomóc?

Przyjdź do Nas, jeśli potrzebujesz pozbyć się bólu, jesteś po kontuzji/urazie, jesteś pacjentem przed lub po operacjach.

Przyjdź do Nas, jeśli jesteś w ciąży lub się do niej przygotowujesz. Otrzymasz od Nas pomoc i wsparcie w tym wyjątkowym dla Ciebie okresie.

Przyjdź do Nas, jeśli masz problemy z pęcherzem, endometriozą, obniżeniem narządów lub po prostu chcesz skontrolować jak pracuje Twoje dno miednicy.

img-3

mgr Marta Liniewska

Fizjoterapeutka i założycielka Centrum Fizjo In Plus

Paweł Filipowicz fizjoterapeuta Gdańsk

Paweł Filipowicz

Fizjoterapeuta

Angelika Kośmider Fizjoterapeutka Gdańsk

mgr Angelika Kośmider

Fizjoterapeutka

img-6

Opinie

"Zdecydowanie polecam! Pani Marta bardzo pomogła mi zarówno w ciąży jak i po porodzie. Profesjonalne podejście a mimo to atmosfera, która nie pieszy nawet przy krępujących tematach."
img-12
Magda
"Pan Maciej i Pani Marta są fantastyczni. Pan Maciej pomagał mi przed ciążą, w trakcie, a także po ciąży wracać do formy ruchowej. W zaawansowanej ciąży byłam cierpiałam mniej niż przed bez terapii. Gorąco polecam! Igły na bliznę po cc też ;)"
img-13
Gosia
"Do p. Macieja z Fizjo+ uczęszczam już ponad rok - bóle pleców i barków związane z praca przy biurku. Pan Maciej to bardzo dobry specjalista, którego mogę każdemu polecić. Bóle minęły ale ja nadal chodzę profilaktycznie, żeby rozluźniać mięśnie i uwalniać napięcie. Generalnie cały personel i sama firma jest bardzo profesjonalna. Polecam!”
img-14
Grzegorz
"Kilkukrotnie korzystałam z usług tej dwójki fizjoterapeutów, p.Marty w okresie ciąży i po porodzie jako wsparcie fizjoterapeutki uroginekologicznej oraz p.Macieja, który zawsze skutecznie pomaga w rozluźnieniu mięśni i w złagodzeniu dolegliwości bólowych. Polecam !!"
img-15
Paulina
img-16
Centrum Fizjoterapii

Fizjo In Plus

Pomożemy Ci odzyskać sprawność fizyczną i zdrowie! Przyjdź na wizytę i ciesz się życiem bez bólu!
Fizjo In Plus to więcej niż fizjoterapia.

Lokalizacja

Ul. Cz. Miłosza 51 B/60,
80-126 Gdańsk Osiedle ,,Słoneczna Morena"